پروژه ها

اجرای تاسیسات برقی ساختمان های تاریخی و بومگردی در گیلان

اجرای تاسیسات برقی ساختمان های تاریخی و بومگردی در گیلان

در سال های اخیر طراحی و اجرای ساختمان های بومگردی مطابق با اقلیم محلی رواج بسیاری یافته است، به صورتی که بسیاری از زمین های محلی که قبل از این صرف ویلاسازی می شد، فضایی اقامتی و تفریحی شده و باعث افزایش اشتغال زایی گردیده است. همچنین ساختمان های قدیمی و تاریخی بسیاری در شهر و استان ما وجود دارد که بدلیل رطوبت و شرایط جوی در حال فرسایش و تخریب قرار گرفته است، در حالیکه فرصت مغتنمی است تا از فضاهای سنتی، زیبا و طبیعی این ساختمان ها بعنوان کافه یا هتل بوتیک و… استفاده گردد.شرکت فنی مهندسی توان رسانای کادوس در اجرای تاسیسات برقی ساختمان های تاریخی و بومگردی در گیلان، با تهیه نقشه های اجرایی اولیه و مطابق با مقررات ملی ساختمان و با رعایت حفظ اثر اقدام به اجرای تاسیسات برقی می نماید.

خانه مینو- هتل بوتیک-ساغریسازان

ساختمان خانه حنانی در محله خواهر امام رشت بدلیل رطوبت و شرایط جوی بشدت رو به استهلاک و تخریب قرار گرفته بود.

خانه حنانی (مینو)- هتل بوتیکمالکین خانه، سرکار خانم مینو خسروی و آقای دکتر عزیزپور که با علاقه بسیار نسبت به حفظ، مرمت و بازسازی این ساختمان زیبا از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند. با هماهنگی اداره میراث فرهنگی اقدام به بازسازی و مرمت آن نمودند تا این فضای زیبا را به هتل بوتیک تبدیل نمایند.

شرکت فنی مهندسی توان رسانای کادوس در اجرای تاسیسات برقی ساختمان های تاریخی و بومگردی، با تهیه نقشه های اجرایی اولیه و مطابق با مقررات ملی ساختمان و با رعایت حفظ اثر اقدام به اجرای تاسیسات برقی شامل: روشنایی ساختمان و محوطه، برقرسانی اتاق ها و فضاهای عمومی و اجرای شبکه اینترنت وایفای، دوربین مداربسته، سیستم اعلام حریق، دزدگیر، سیستم صوتی، پروژکتور، برق اضطراری و … نمود.

خانه حنانی (مینو) هتل بوتیک رشت گیلان

 

اجرای تاسیسات برق هتل بوتیک رشت گیلان

اجرای برق خانه های تاریخی- هتل بوتیک رشت گیلان

تعمیرات و بازسازی این ساختمان زیبا ادامه دارد…

 

بوتیکْ هتل (به فرانسویboutique-hôtel) به آن دسته از هتل‌ها گفته می‌شود که به خاطر خاص بودن سبک هنری و معماری خود شهرت دارند. آن‌ها معمولاً کوچک‌تر از گراندهتل‌ها بوده و علاوه بر توجه به لوکس بودن و زیبایی بنا، به چیدمان هنری کار دقت شده است.

هدف اصلی از ساخت بنا، به تماشا گذاشتن آن برای بازدید کنندگان بوده است.