خانه معماری

شرکت توان رسانای کادوس

خانه معماری توان رسانای کادوس در تلاش است تا تمامی تجهیزات و برندهای روز موجود در کشور را در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد تا  در ساخت و ساز، مرمت و بازسازی،  بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان بتوانند از جدیدیترین تجهیزات با قیمت های متنوع، قدرت تصمیم گیری داشته باشند.

شرکت فنی و مهندسی توان رسانای کادوس از سال 1396 کار خود را به صورت تخصصی در زمینه تاسیسات برقی آغاز نمود. در این مدت توانستیم در زمینه هوشمندسازی انواع ساختمان ها (مسکونی، تجاری، صنعتی، هتل ها، سازمان ها و ادارجات) با معتبرترین شرکت ها در کشور قرارداد همکاری منعقد نموده تا در ادامه راه همشهریان عزیز در استان گیلان از بهترین خدمات بهره مند گردند. هدف ما در اجرای هوشمندسازی علاوه بر راحتی و سهولت کاربری آن، بحث مدیریت مصرف انرژی و بهینه سازی هوشمندانه مصرف آب، برق و گاز است. همچنین در زمینه الصاق برچسب انرژی ساختمان، هوشمند سازی موتورخانه نمایندگی استان گیلان را از شرکت معتبر دریافت نمودیم، تا همشهریان عزیز جهت ارتقا سطح کیفی ساخت مسکن، راه درازی نپیمایند و از خدمات این شرکت ها به راحتی استفاده نمایند.

شرکت فنی و مهندسی توان رسانای کادوس در زمینه اجرای تاسیسات برق و مکانیک ساختمان، انواع سیستم های اعلام حریق، سیستم اتصال زمین و همبندی صدها پروژه موفق در استان اجرا نموده است. 

حال بر آن شدیم تا دپارتمان معماری توان رسانای کادوس را تاسیس نماییم تا از صفر تا صد طراحی، نظارت و اجرای کار از بهترین منابع و تجهیزات بروز در کشور را در اختیار هم استانی های عزیز قرار دهیم.

خانه معماری توان رسانای کادوس

از ابتدا و در تمام مراحل در کنارتان هستیم

 

مراحل صفر تا صد با خانه معماری توان رسانا

  طراحی داخلی موفق و کارآمد در یک ساختمان می بایست در هدایت کارهای کلی ساختمان انجام گیرد و طراح در ارتباط کامل با برنامه و طرح کلی بنا و سیستم ‌های موجود و معماری آن، برای جواب گویی صحیح به توقعات کاربر، باشد. بنابراین انجام یک کار گروهی منسجم با همکاری و هماهنگی تمامی ‌قواعد و ضوابط و برنامه‌ ها برای رسیدن به راهکار‌های موفق ضروری است.

نقشه پلان ساختمان

 در گام نخست یک کاربر باید پلان مورد نظر خود را متناسب با نیاز، توفعات و در نظر گرفتن شرایط آرامش و آسایش خود تا جاییکه مغایرتی با اصول مقررات ملی ساختمان نباشد به کمک طراح مورد بررسی قرار دهد. با توجه به اینکه بسیاری از پلان ها در درجه اول مورد تایید کارفرما نمی باشد امکان تغییرات داخلی در پلان (با رعایت مقرات ملی ساختمان) وجود دارد، تغییرات در پلان همراه با جلسات مشاوره ای که با کارفرما انجام شده و با توجه به سلیقه ایشان و تایید نهایی انجام خواهد شد. در جلسات مشاوره ای که با کارفرما جهت تغییرات داخلی پلان انجام می‌شود به کاربردی بودن مکان ایجاد رفاه و آرامش توجه ویژه ای می شود.
  در بسیاری از موارد حتی نحوه چیدمان داخلی نیز در کاربردی کردن محیط تاثیرگذار خواهد بود، لذا همزمان با تغییرات داخلی به متریال و مصالح استفاده شده و همچنین به صرفه بودن آنها توجه می گردد.

پلان معماری پلان معماری

 

اجرای کار مطابق پلان مورد تایید کارفرما

پس از بررسی نظرات کارفرما و امکان اجرایی شدن آن با الزامات مقررات ملی ساختمان، نقشه پلان توسط طراح نهایی گردیده و از آن پس مجری معمار، نسبت به عملی شدن نقشه پلان در کلیه مراحل ساخت حضور دارد.

اجرای پذیرایی مطابق پلان مورد تایید

اجرای سالن پذیرایی مطابق پلان مورد تایید

اجرای آشپزخانه مطابق پلان مورد تایید

اجرای آشپزخانه مطابق پلان مورد تایید

اجرای آشپزخانه مطابق پلان مورد تایید

اجرای آشپزخانه مطابق پلان مورد تایید

اجرای اتاق خواب کودک مطابق پلان مورد تایید

اجرای اتاق خواب کودک مطابق پلان مورد تایید

اجرای هال مطابق پلان مورد تایید

اجرای هال مطابق پلان مورد تایید

اجرای تراس مطابق پلان مورد تایید

اجرای تراس مطابق پلان مورد تایید

 

هوشمند سازی ساختمان

بعد از تهیه پلان و آغاز به کار، تیم طراحی و اجرای تاسیسات برقی توان رسانا، همزمان با طراحی داخلی و یا در هر مرحله از ساخت، متناسب با نیازمندی های کارفرما، خانه ویلایی و یا مسکونی و جهت افزایش راحتی و آسایش، مشاوره لازم برای بسترسازی سیستم هوشمند را مطرح کرده و در نهایت متناسب با نطر و بودجه کارفرما بسترسازی آن را آغاز می نماید. 

به طور مثال برای یک خانه ویلایی جهت آسایش و امنیت پیشنهاد می گردد:

1- روشنایی هوشمند     2- دوربین نظارتی   3- سیستم امنیتی و هشدار    4- آبیاری باغچه از راه دور      5- قطع و وصل شیر گاز از راه دور    6- سیستم اعلام آتش، آب، گاز و دود    7- کنترل پرده برقی از راه دور    8- نورپردازی متناسب با دیزاین فضاها      9- کنترل درب ریموت از راه دور      10- پریز هوشمند  و سناریوهای مورد نیاز کارفرما متناسب با سلیقه ایسان

و برای یک واحد مسکونی آپارتمانی موارد زیر پیشنهاد می گردد:

1- روشنایی هوشمند     2- دوربین نظارتی   3- سیستم امنیتی و هشدار    4- قطع و وصل شیر گاز از راه دور    5- سیستم اعلام آتش، آب، گاز و دود    6- کنترل پرده برقی از راه دور    7- نورپردازی متناسب با دیزاین فضاها      8- کنترل درب ریموت از راه دور      9- پریز هوشمند  و سناریوهای مورد نیاز کارفرما متناسب با سلیقه ایسان

جهت رویت کاتالوگ کوییک لینک کلیک نمایید.

طراحی داخلی مطابق نظر کارفرما

همزمان با اجرای طرح مطابق پلان مورد تایید کارفرما، طراحی داخلی فضاهای مختلف ساختمان آغاز می گردد. تا قبل از اجرای آن کارفرما بتواند نمونه آن را بصورت سه بعدی در کامپیوتر دیده و در صورت اعمال تغییرات از نظر راحتی، زیبایی، رنگ و کاربری، اصلاحات لازم انجام گرفته، متناسب با طرح نهایی نسبت به خرید مصالح و انتخاب پیمانکاران با نظارت مجری اقدام شود.

انتخاب رنگ همراه با کارفرما:
   در پروسه طراحی داخلی پس از تعیین و تایید پلان و طراحی داخلی، مرحله انتخاب رنگ می باشد که می بایست متناسب هر فضا و کاربری آن طراحی گردد. در نمونه طرح ارائه شده، کودک خانواده به تم پروانه و رنگ بنفش علاقمند بود و کارفرمای محترم برای فضای خانه تم کلاسیک می پسندیدند.

طراحی داخلی اتاق کودک

طراحی داخلی اتاق کودک

طراحی داخلی اتاق کودک

طراحی داخلی اتاق کودک

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی پذیرایی

طراحی داخلی پذیرایی

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

 

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ

انتخاب رنگ

مراحل خرید مصالح: 
  در پروسه طراحی داخلی پس از تعیین پلان و انتخاب مصالح نوبت به خرید مصالح و اکسسوری های مرتبط با طراحی می باشد که در کلیه این مراحل ما در کنار کارفرما هستیم. با توجه به گوناگونی مصالح و متریال های مختلف و همچنین برندها و شرکت های تولید کننده و توزیع کننده مصالح انتخاب دقیق و حرفه ای و کاربردی مساله امری مهم و قابل توجه است.

هر ساله نمایشگاه های مختلفی جهت معرفی محصولات مرتبط با ساختمان سازی و متریال های موجود در داخل و خارج کشور برگزار می شود.
با توجه به اینکه بررسی همه این موارد برای کارفرما امری دشوار می باشد همکاران ما در مجموعه توان رسانای کادوس در این امر به شما مشاوره می دهند.

انتخاب مصالح

انتخاب مصالح

انتخاب مصالح

انتخاب مصالح

اجرای کناف مطابق طراحی داخلی مطابق پلان مورد تایید

اجرای کناف مطابق طراحی داخلی پلان مورد تایید

اجرای کناف مطابق طراحی داخلی مطابق پلان مورد تایید

اجرای کناف مطابق طراحی داخلی پلان مورد تایید

اجرای کناف مطابق طراحی پذیرایی مطابق پلان مورد تایید

اجرای کناف مطابق طراحی پذیرایی پلان مورد تایید

اجرای طرح

 

اجرای طرح اتاق خواب کودک

اجرای طرح اتاق خواب کودک

اجرای طرح اتاق خواب کودک

اجرای طرح اتاق خواب کودک

اجرای طرح اجرای طرح
اجرای طرح اجرای طرح

 

اجرای طرح اجرای طرح
اجرای طرح

 

 استفاده از رنگ و نور در ساختمان

 بعد از رعایت نکات ایمنی و استحکام بنا در ساختمان، استفاده از رنگ و نور در طراحی و دکوراسیون داخلی نقش موثر و مهمی خواهد داشت.  توجه به بافت محیط، (بافت لمسی و بافت دیداری) در اولویت طراحی قرار دارد.

رنگ و نور در ساختمان

بافت لمسی:  لمس پذیر بوده، هر آن چه که سبب در هم تنیده شدن حس لامسه با محیط می‌شود را در بر می‌گیرد.

بافت دیداری:  شامل هر آن چه که با چشم دیده می شود، به نوعی بافت های لمسی نیز بافت دیداری محسوب می شود.

  در این میان رابطه و مقیاس بین دید و نور از مهمترین عوامل تاثیر گذار هستند.

رنگ، خاصیت دیداری در تمام اشیا و بافت موجود در محیط است. رنگ ها به واسطه نوری که از محیط ساطع می کنند، به فرم و فضا معنا می بخشد و بدون نور رنگی وجود ندارد. تغییرات ظاهری در رنگ اشیا، از آثار نور و مجاورت رنگ های مناسب در پیرامون آن ها نشأت می گیرد، که در طراحی داخلی اهمیت بسزایی دارد زیرا که نحوه بر هم کنش های رنگ و نور عناصر فضای داخلی را معرفی می کند.

دپارتمان معماری توان رسانای کادوس در تلاش است تا تمامی تجهیزات و برندهای روز موجود در کشور را در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد تا  در ساخت و ساز، مرمت و بازسازی،  بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان بتوانند از جدیدیترین تجهیزات با قیمت های متنوع، قدرت تصمیم گیری داشته باشند.

رنگ و نور در ساختمان

                                              تضاد رنگ ها در دیوارهای مجاور و استفاده از نور طبیعی

 

رنگ و نور در ساختمان

                                                                      نورپردازی نقطه ای و فضاسازی با نور

 

رنگ و نور در ساختمان

                                                                                     رنگ و نور در اتاق کودک

 

رنگ و نور در ساختمان

                                                                                                           نورپردازی به کمک نور مصنوعی در فضای کاملا بسته

                                      برای مشاهده هوشمندسازی رنگ و نور در ساختمان اینجا کلیک نمایید.