یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران مجتمع‌های بزرگ تجاری، توریستی و هتل ها، مدیریت و کنترل میزان مصرف انرژی می‌باشد. امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین به ویژه در حوزه‌های صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات (IT)، این امکان با دقت و قابلیت‌های گسترده در اختیار بشر قرار گرفته است. شرکت توان رسانای کادوس (.T.R.K) با استفاده از تجربیات و توانمندی‌های همکاران خود، به شما این امکان را می­ دهد تا با بکارگیری ادوات و ماژول ­های مختلف از جمله کنترل‌کننده‌های روشنایی، دما، رطوبت، جریان، ولتاژ، توان، انرژی، از مصرف بی‌رویه و هدررفت انرژی جلوگیری نموده و با تعیین نقاط بهینه در مصرف انرژی، از هزینه‌های سبد انرژی در خانواده‌ها و صنایع به طور محسوسی بکاهد. به عنوان مثال، با کنترل دمای اتاق‌های یک مجتمع و یا تنظیم هدفمند روشنایی اتاق­هایی که امکان استفاده از نور روز را دارند، می توان ضمن تامین شدت نور مورد نیاز و مطبوع، از هدررفت انرژی جلوگیری نمود.

یکی دیگر از قابلیت‌ها و تسهیلاتی که این شرکت می‌تواند در اختیار کاربران  قرار دهد، استفاده از ماژول‌های پخش فیلم و موزیک (Multimedia) است که کاربران می توانند از پخش یکپارچه و یا تفکیک شده موسیقی در فضاهای مورد نظر در مجتمع های تجاری و تفریحی، هتل ها و… لذت ببرند.

     همچنین از دیگر قابلیت‌ها و تسهیلات قابل ارائه، می توان هوشمندسازی پارکینگ های مجتمع های تجاری را نام برد که امکان کنترل هوشمند تردد را در پارکینگ ها را فراهم ساخته تا مدیران با خیالی آسوده در مجتمع های تجاری و هتل ها قابلیت کنترل و مدیریت بهینه ترددها را در اختیار داشته باشند.

     یکی‌ از سرویس‌ها ارزشمند قابل ارائه به کاربران و مراجعین، شخصی‌ سازی اپلیکیشن بر روی پانل‌های واحدهای تجاری و هتل ها است. این عمل با ارائه یک اپلیکیشن نرم افزاری کاملا کاربردی و ساده برای مجتمع های تجاری و هتل ها انجام شده که از مزایای این اپلیکشن می توان به امکان حق دسترسی و یا سناریو پذیری آسان آن اشاره کرد. این قابلیت نقش به سزایی در اجرای آن توسط واحدهای مستقر در مجتمع های تجاری  و اتاق های هتل دارد به طوری که هر مراجعه کننده توانایی نوشتن سناریو مورد نظر خود را در مدت اقامت در واحد تجاری یا هتل در اختیار قرار می‌گیرد.

     شرکت توان رسانای کادوس (.T.R.K) با استفاده از تجهیزات کنترل ­پذیر و هوشمند در عرصه بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان­ها و اعمال روش­ های علمی مدیریت جامع انرژی و ممیزی روند مصرف برای کلیه ساختمان­ ها، امکان مانیتورینگ یکپارچه پارامترهای انرژی (مانند جریان، ولتاژ، توان اکتیو، توان راکتیو، ضریب بار، فرکانس و …) را فراهم ساخته که در صورت بروز هرگونه آلارم توسط سنسورها به صورت بلادرنگ با ارسال انواع اخطار مانند اطلاع ­رسانی از طریق ارسال پیامک، اعلام در سامانه، ایمیل و آژیر اخطار، افراد مسئول را از موضوع  باخبر می سازد. همچنین این سیستم دارای امکانات پیشرفته بازیابی خودکار می ­باشد و می ­تواند در زمان تشخیص شرایط نامطلوب به صورت اتوماتیک، سیستم ­های پشتیبان را فعال سازد و یا به صورت نرم افزاری و خودکار غیرفعال نماید.

توانایی این سیستم هوشمند شامل:
    • چند زبانه بودن و پشتیبانی از زبان فارسی
    • امکان شخصی سازی برای سازمان‌ها و کاربران با نیازهای خاص
    • سازگار با پروتکل جهانی اتوماسیون
    • امکان استفاده همزمان سیستم بی‌سیم و با سیم
    • چند کاربره بودن سیستم با سطوح دسترسی‌های متفاوت
    • تعریف حق دسترسی به تفکیک هر مکان
    • تعریف حق دسترسی به تفکیک هر تجهیز
    • امکان مشاهده به هنگام (REAL TIME) تغییرات و اطلاعات
    • ارائه نرم افزار اختصاصی برای IOS, Android, Mac, Windows, Linux
    • کارکردن بدون اختلال در صورت قطع اینترنت یا شبکه
    • امکان سناریو­نویسی با تاریخ شمسی
    • امکان نمایش بهنگام توان، مصرف انرژی و محاسبه هزینه
    • امکان تعریف سناریو جهت بهینه ­سازی در مصرف انرژی

ما تمامی نیاز های یک کاربر سختگیر را تامین کرده ایم.