شرکت فنی و مهندسی توان رسانای کادوس مجری سیستم های حفاظتی، امنیتی و برق ایمنی از ابتدا تا انتهای پروژه این اطمینان را به بهره‌بردار می‌دهد که با راه‌حلی بهینه، طراحی اقتصادی و قابل پیاده‌سازی را اجرا نموده و اهداف بهره‌بردار را مرتفع نماید. این موضوع با تاکید ویژه بر موارد زیر صورت می‌گیرد:

  • کیفیت مطلوب
  • قیمت تمام شده مناسب
  • کارایی کافی
  • عمر مفید متناسب با توان سرمایه‌گذاری مشتری

همچنین اجرای برق ایمنی UPS، تا در شرایط قطعی برق امکان استفاده از آیفون تصویری، دوربین مداربسته، درب کرکره­ای پارکینگ و … برای ساکنین ساختمان میسر باشد.

لزوم استفاده از سیستم حفاظتی و امنیتی در هر نوع ساختمان:

با رشد ساخت و ساز در شهرها و روستاها و تجمع وسایل نقلیه در خیابان ها و کوچه ها، لزوم نصب دوربین های مداربسته و دزدگیر بیش از بیش اهمیت دارد.

وجود دوربین مدار بسته امنیت نسبی را بدنبال دارد، برای یک سارق تفاوت فاحشی بین مکانی بدون سیستم حفاظتی با سیستم حفاظتی وجود دارد و وجود یک دوربین محدودیت قابل ملاحظه ای ایجاد می کند.

علاوه بر آن تصاویر دوربین می تواند مدیریت یک مجموعه را از عملکرد  صحیح پرسنل  بصورت مونیتورینگ (برروی تلویزیون یا موبایل و… )و یا مراجعه به مرور فیلمهای ضبط شده مطلع نماید و این اطلاعات برای پلیس، مراجع قضایی قابل استناد می باشد.

این مکان مجهز به دوربین مدار بسته است

سیستم های حفاظتی، امنیتی و برق ایمنی

پوشش کلیه فضاها شامل محوطه خارجی، درب های ورودی و خروجی ساختمان، طبقات، فضای مرتبط با کار، صندوق ها و… اهمیت بسزایی دارد.

پوشش فضاها با دوربین مدار بسته

شما می توانید با نصب یک مودم به دستگاه ضبط دوربین، هرجا هستید بصورت آنلاین فضای کار و منزلتان را ملاحظه نمایید و یا تصاویر ضبز شده قبلی را مرور کرده از آن بک آپ تهیه کنید.

دوربین 270 درجه چرخشی 

  از دوربین های نظارتی جذاب، کارآمد و مفید می توان به دوربین های 270 درجه با قابلیت پخش صدای دوطرفه اشاره نمود. این دوربین ها برای فضای Indoor مناسب بوده و در صورتیکه تمایل به اجرای سیستم هوشمند خانگی داشته باشید این دوربین با اپلیکیشن خانه هوشمند کوییک لینک یکی شده و شما می توانید در زمان اجرای برنامه همزمان اجرای آن را ببینید. 

این دوربین ها امکان نصب رم خارجی دارند و شما می توانید در حجمی محدود تر از دستگاه ضبط دی وی آر، امکان ضبط را فراهم نمایید. همچنین با داشتن بلندگو و میکروفن داخلی امکان مکالمه را خواهید داشت. لذا برای زمانیکه در منزل نیستید و می خواهید به طور مثال از وضعیت کودکتان مطلع شوید وسیله بسیار کارآمدیست.

دوربین دیجیتال 270 درجه با امکان پخش صدای دو طرفه

 

عملکرد دوربین 270 درجه چرخشی در اپلیکیشن خانه هوشمند کوییک لینک

 

ضرورت استفاده از برق ایمنی

   با رشد تکنولوژی و وابستگی بیش از اندازه ما به وسایل برقی که گاها امنیت، حفاظت، آسایش و راحتی ما به عملکرد صحیح آن ها وابسته شده است، قطعی برق، نوسانات برق در ساعات و فصول مختلف سال که منجر به عدم عملکرد یا اختلال و یا خرابی آن هارا بدنبال خواهد داشت اهمیت زیادی دارد.

   در مناطق ییلاقی و مکان هایی که از برق شبکه شهری بدور هستند استفاده از ژنراتور متداول می باشد. در داخل شهر که برق شهری مورد استفاده قرار میگیرد، ژنراتورها در زمان عملکرد صدای زیادی دارند که اگر بنزینی یا گازوییلی باشند دود زیادی هم تولید می کنند، لذا برای آپارتمان و داخل شهر لازم است جهت استفاده از آن تمهیدات و مکان مشخصی در نظر گرفته بشود.

  در صورتیکه موقعیت مکانی ساختمان بدلایل متعدد از جمله دور بودن از ترانس محلی، بافت قدیمی سیم کشی شهری و… منجر به افت شدید ولتاژ شود که گاها ولتاژ 220 ولت به نزدیک 150 ولت و یا کمتر هم می رسد. عدم ثبات ولتاژ می تواند به تجهیزات برقی بشدت آسیب برساند، جهت اصلاح و تثبیت ولتاژ از استبلایزر استفاده می شود.   

   اگر علاوه بر تثبیت ولتاژ، برای شما مهم است که آیفون، دوربین های مداربسته و… در زمان قطع برق نیز عملکرد داشته باشند می توانید از یو پی اس استفاده نمایید. چون در بسیاری از برندها، یو پی اس ها تا حدود زیادی تثبیت کننده ولتاژ هم هستند. اما نکته مهم در انتخاب استبلایزر و یا یو پی اس آن است که شما باید دقیقا مصارف مورد نیازتان را تعیین و وات مصرفی ان را مشخص نمایید و در هنگام استفاده از وسایل برقی به میزان مجاز استفاده نمایید تا استبلایزر و یو پی اس شما بمدت طولانی عملکرد صحیح داشته باشد.

مجری نصب و راه اندازی انواع استبلایزر و یو پی اس

شرکت فنی مهندسی توان رسانای کادوس مجری نصب انواع استبلایزر و یو پی اس در استان گیلان می باشد.