اخبار

نصب استبلایزر و یو پی اس

استبلایزر

  نصب استبلایزر و یو پی اس

   با رشد تکنولوژی و وابستگی بیش از اندازه ما به وسایل برقی که گاها امنیت، حفاظت، آسایش و راحتی ما به عملکرد صحیح آن ها وابسته شده است، قطعی برق، نوسانات برق در ساعات و فصول مختلف سال که منجر به عدم عملکرد یا اختلال و یا خرابی آن هارا بدنبال خواهد داشت اهمیت زیادی دارد.

   در مناطق ییلاقی و مکان هایی که از برق شبکه شهری بدور هستند استفاده از ژنراتور متداول می باشد. در داخل شهر که برق شهری مورد استفاده قرار میگیرد، ژنراتورها در زمان عملکرد صدای زیادی دارند که اگر بنزینی یا گازوییلی باشند دود زیادی هم تولید می کنند، لذا برای آپارتمان و داخل شهر لازم است جهت استفاده از آن تمهیدات و مکان مشخصی در نظر گرفته بشود.

شرکت فنی مهندسی توان رسانای کادوس مجری نصب نصب استبلایزر و یو پی اس در استان گیلان می باشد.

  در صورتی که موقعیت مکانی ساختمان بدلایل متعدد از جمله دور بودن از ترانس محلی، بافت قدیمی سیم کشی شهری و… منجر به افت شدید ولتاژ شود که گاها ولتاژ 220 ولت به نزدیک 150 ولت و یا کمتر هم می رسد. عدم ثبات ولتاژ می تواند به تجهیزات برقی بشدت آسیب برساند، جهت اصلاح و تثبیت ولتاژ از استبلایزر استفاده می شود.   

   اگر علاوه بر تثبیت ولتاژ، برای شما مهم است که آیفون، دوربین های مداربسته و… در زمان قطع برق نیز عملکرد داشته باشند می توانید از یو پی اس استفاده نمایید. چون در بسیاری از برندها، یو پی اس ها تا حدود زیادی تثبیت کننده ولتاژ هم هستند. اما نکته مهم در انتخاب استبلایزر و یا یو پی اس آن است که شما باید دقیقا مصارف مورد نیازتان را تعیین و وات مصرفی آن را مشخص نمایید و در هنگام استفاده از وسایل برقی به میزان مجاز استفاده نمایید تا استبلایزر و یو پی اس شما بمدت طولانی عملکرد صحیح داشته باشد.

شرکت فنی مهندسی توان رسانای کادوس مجری نصب نصب استبلایزر و یو پی اس در استان گیلان می باشد.

مجری نصب و راه اندازی انواع استبلایزر و یو پی اس